Android Ontwikkelaar

(32-40 uur per week)


Samen met een team slimme programmeurs werk je in een informele werkomgeving aan het ontwikkelen van applicaties voor toonaangevende bedrijven. Je bent leergierig en je specialiseert je in het toepassen van innovatieve technologieën op het gebied van mobiel.
Ter uitbreiding van onze organisatie zijn we op zoek naar goede programmeurs op alle niveaus, van net afgestudeerd tot Senior Developer.

Jouw profiel

  • HBO/WO informatica opleiding en kennisniveau
  • Onafhankelijke werker en een team player
  • Interesse in mobiel en een gadget freak
  • Je kunt goed omgaan met deadlines
  • Werkervaring: afgestudeerd, junior tot senior niveau

Uitgebreide kennis van:

  • Java
  • Android SDK
  • Eclipse

Kennis van de volgende technologieën is een pré:

  • J2ME
  • J2EE
  • iPhone SDK

Wie zijn wij
Icemobile is een full service mobile bureau met ruim 40 man in Amsterdam, dat zich richt op innovatieve mobiele marketing en advertising campagnes die we met onze in-huis ontwikkelde technologie conceptualiseren, bouwen en beheren. We werken voor nationale/internationale Amerken waaronder Albert Heijn, Nike, Heineken, Red Bull, T-Mobile en Vodafone.

IceMobile heeft belangrijke internationale prijzen gewonnen voor haar innovaties, waaronder nummer 1 Mobile Marketing bureau van Nederland in 2010, verschillende Spin Awards en World Economic Forum Global Technology Pioneer.

IceMobile is in 2002 opgericht en is gevestigd aan de Amsterdamse Zuid-As, op loopafstand vanaf het RAI station. Op onze site www.icemobile.com vind je meer informatie over ons.
Wij bieden naast een inspirerende en innovatieve werkomgeving bieden wij de ruimte voor eigen inbreng, doorgroei mogelijkheden en diverse trainingsmogelijkheden. Salarispakket afhankelijk van
ervaring.

Geïnteresseerd of meer informatie? Stuur je CV en motivatie naar jobs@icemobile.com

Send a friend